19th Ave New York, NY 95822, USA

HAKKIMIZDA

Özel güvenlik hizmetlerine dair 5188 sayılı kanuna göre ve diğer yasal mevzuata göre özel güvenlik hizmeti vermek üzere 2017 yılında kurulan Sekol Güvenlik, T.C. İçişleri Bakanlığı’ndan onaylı 2014/09.11.2017 tarihli faaliyet izin belgesine sahiptir.

Sekol Güvenlik, 2017 yılında AKRO Holding Şirketlerinin bir parçası olarak kurulmuş, kuruluş misyonunu şirketlerin bina ve tesis güvenliğini sağlamak olarak belirlemiştir. İlk etapta özel güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla faaliyet gösteren firma, zamanla müşteri portföyüne etkinlik güvenliği ve kişi koruma hizmetlerini de ekleyerek kapsamlı bir güvenlik hizmeti sunma yolunda ilerlemiştir.

Sekol Güvenlik A.Ş., 01.01.2018 tarihinde başladığı insanlı özel güvenlik hizmetleri ile geniş bir yelpazede sektörel güvenlik çözümleri sunmaktadır. Şirket, ülke genelinde, güvenlik ihtiyaçları ve çözümleri farklılık gösteren çeşitli sektörlere hizmet vermektedir. Hizmet sunulan sektörler arasında:

  • Plaza ve AVM’ler: İş merkezleri ve alışveriş merkezlerinin güvenliği.
  • Enerji Üretim Santralleri: Elektrik üretim tesislerinin korunması.
  • Doğal Gaz Dönüşüm ve Dağıtım Tesisleri: Gaz tesislerinin güvenliği.
  • Elektrik Dağıtım Tesisleri ve Depoları: Elektrik altyapı güvenliği.
  • Perakende Satış Birimleri: Mağaza ve satış noktalarının güvenliği.
  • Turizm Tesisleri: Otel ve tatil köylerinin güvenliği.
  • Spor Tesisleri: Spor komplekslerinin güvenliği.
  • Tarım Çiftlikleri: Tarımsal üretim alanlarının güvenliği.
  • Endüstriyel Üretim ve Satış Mağazaları: Üretim tesisleri ve endüstriyel satış mağazalarının güvenliği

sekol güvenlik

Kuruluş amacına uygun olarak bina ve tesis güvenliği, kişi koruma ve etkinlik güvenliği alanlarında insanlı özel güvenlik hizmeti 3 bölge, 34 il ve 98 proje ile hizmet sağlamaktadır.

Sekol Güvenlik, iş ortaklarına gerek kurulum aşamasında gerekse mevcut yapılanma üzerinden fiziki güvenlik risk değerlendirmesi yaparak etkin ve entegre güvenlik çözümlerini sunmaktadır.

Sekol Teknoloji Birimi alarm sistemleri, CCTV sistemleri başta olmak üzere teknolojik güvenlik sistemlerinin projelendirme, kurulum, servis-bakım hizmetleri, satış, kiralama ve işletme hizmetlerini sunmaktadır.

Sekol Operasyon Merkezi (SOM) 7/24 düzeninde bina ve yangın alarmlarının uzaktan izlenmesi, teknolojik güvenlik sistemlerinin (CCTV, araç takip) sağlık durumunun izlenmesi, akıllı yazılım ile sınır ihlali, kişi sayma, saha kontrolü, sanal devriye gibi güvenlik çözümlerini sunmaktadır.

Sekol Güvenlik, iş ortaklarına yapmış olduğu risk analizi ve güvenlik yapılandırmasına uygun olarak, insanlı güvenlik hizmeti, teknolojik güvenlik sistemleri hizmeti ve uzaktan izleme hizmetlerini bir arada sunarak bütüncül bir güvenlik hizmeti sağlamaktadır.

0
SEKTÖR
0
ŞEHİR
0
PROJE
0
PERSONEL